Raktáros

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr, 9023 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Raktáros munkatársat keresünk Győrbe partnercégünk számára
1 műszakos munkarendbe

Feladatok:

 Készáru csomagolás
 Komissziózás raktárból
 Raktárba beérkező áru átvétele, kezelése, polcokra rendezése
 Anyagmozgatás vezetőüléses targoncával, raklapemelővel
 Napi kiszállítások átadása a futárszolgálatoknak/fuvarozóknak

Elvárás:

 targoncavezetői jogosítvány
 hasonló területen szerzett tapasztalat
 alapfokú számítógép kezelői ismeret
 önálló munkavégzés
 1 műszakos munkarend vállalása ( Normál munkarend (8:30-17:00 )

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, küldje el önéletrajzát
a [email protected] e-mail címre! Várjuk jelentkezését!

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Képzési szak

Gyártás-Termelés, Szállítmányozás-Logisztika

Készségek és személyes tulajdonságok

önálló, percíz, határozott munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád út 77/b
9022 Győr