Hétvégi hostess munka családi fesztiválon

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hétvégi hostess munka családi motoros fesztiválon!

Feladatok: vendégek tájékoztatása, behívása

Munkaidő: 05.17 Péntek 16-21 óráig
05.18 Szombat 11-20 óráig
05.19 Vasárnap 11-20 óráig

Helyszín: Újpest-központban lesz a találkozó, innen autóval visznek és hoznak titeket a Váci Családi Motoros Fesztiválra.

Elvárás: aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony.

Lehet hozni barátot, ismerőst is, mert több hostesst kérnek a munkára. Ha megtetszik az állás, lehet majd menni akár minden héten.

Órabér: br 1000 Ft

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet.

Megbízó

Gépjárművek és motorkerékpárok értékesítése, forgalmazása és javítása

Motorkerékpárok kereskedelme.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest