Könyvelő - XVIII. kerület

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújítását végző
Budapest XVIII. kerületi partnerünk részére keresünk munkatársat.

KÖNYVELŐ pozícióba.

Feladatok
 Napi analitikus és főkönyvi könyvelési feladatok ellátása:
Bejövő számlák, vámhatározatok ellenőrzése, rögzítése
 Banki és pénztárbizonylatok kontírozása, könyvelése
 Főkönyvi tételek könyvelése
 Havi és éves zárásban való részvétel – elhatárolások, átértékelések
 Könyvvizsgálatban való részvétel
 Főkönyv és analitika egyeztetése
 Adóbevallások előkészítése, adófolyószámlák egyeztetése
 Statisztikák elkészítése
 Részvétel az éves beszámoló elkészítésében
 Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok

Elvárások
 Mérlegképes regisztráció és/vagy felsőfokú szakirányú végzettség
 3 év releváns pénzügyi, könyvelési tapasztalat
 Magabiztos MS Office ismeret,
 Jó problémamegoldó és analitikus készség
 Határozott és talpraesett fellépés, önállóság

Előny
 SAP ismeret
 Aktív, kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
 Naprakész számviteli, adózási ismeretek

Amit kínálunk:
 Versenyképes juttatási csomag
 Nemzetközi munkakörnyezet
 Változatos feladatkör

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. Kerület

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Elektronikai készülékek javítás-felújítása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Szakmai tapasztalat években

3

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest