Alkatrész anyaggazdálkodó - raktáros

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Balatonfűzfő
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Alkatrészek műszaki beazonosítása, megrendelése
Alkatrészek beérkeztetése, rendszerbe való könyvelése
Raktári feladatok elvégzése, alkatrész kiszolgálás
Készletek folyamatos nyomon követése
Alkatrész árajánlatok készítése
Kapcsolattartás az alkatrész vevőkkel

Egyéb béren kívüli juttatások

Stabil munkalehetőség
Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőség
Fiatalos, lelkes, támogató csapat

Megbízó

Gépjárművek és motorkerékpárok értékesítése, forgalmazása és javítása

Két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó Partnerünkhöz keresünk elhivatott munkatársat anyaggazdálkodási munkakörbe, beszerzési, raktározási tevékenységeinek támogatásához.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

üzemi koordinátor, anyaggazdálkodó, alkatrész gazdálkodó, raktáros, targoncás

Készségek és személyes tulajdonságok

Középfokú műszaki végzettség (autógépész vagy egyéb gépész szak)
Műszaki rajz olvasása, robbantott ábrák értelmezése
Jó műszaki érzék
Raktározási tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelvismeret
Targoncavezetői jogosítvány (3324)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Vörösmarty tér 4. (1. emelet)
8200 Veszprém

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Erős Kata
Tel.: +36304604066
E-mail: Küldje el önéletrajzát