Kiemelkedő bérezéssel - Operátor, Gépkezelő munkatárs - XI. kerület

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nagy múltú nemzetközi Budapesti partnerünk részére keresünk GÉPKEZELŐ munkatársat AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL, az alábbi feladatok ellátására:

Amit kínálunk:
+ NETTÓ 190.000 Ft – 195.000 Ft/hó már belépéskor
+ Próbaidő letelte után nettó 19.000 Ft/hó cafeteria, és különféle havi bónuszok:
+Új gépekre történő betanulás esetén ÓRABÉREMELÉS
+Túlóra: HÁROMSZOROS BÉR sok esetben
+Kávé/szendvics-automata INGYENES használata
+Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a Cafetererián felül
+Munkásszállásban átmenetileg tudunk segíteni

Munkarend:
H-P: délelőttös (05.35-13.45)
Szo-Vas.: PIHENŐ -
H-P: délutános (13.35-21.45)
H-P: éjszakás (21.35-05.45)
Szo-Vas.: esti 12 (17.35-05.45)
H-P: PIHENŐ -
Szo-V: nappali 12 (05.35-17.45)

Feladatok:
-Félautomata gépek beállítása, felügyelete, alapanyagok betöltése, legyártott
termékek folyamatos ellenőrzése.
-Közepesen nehéz fizikai munka.

Munkavégzés helye:
Budapest, 1116

Amennyiben a fenti hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Megbízó

Gépipar

Adatkábel gyártással foglalkozó amerikai cégcsoport magyarországi gyára. Hosszú távú, stabil munkahely, nagy múlttal és fejlődéssel teli jövővel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Huszár Patrik
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3552070  Megjelentetés dátuma: 2020.02.11.