Minőségellenőr

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, X. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több mint 20 éves múlttal rendelkező, 10. kerületi , elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk minőségellenőri pozícióba munkatársat.

Főbb feladatok:
- A gyártott termékek ellenőrzése a gyártási folyamathoz kapcsolódóan
-Mérőeszköz kezelés
-Gyártósori támogatás

Elvárások:
-Minimum szakmunkás végzettség (érettségi előny)
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
-Megbízható személyiség
-Minőségügyi tapasztalat ELŐNY, de nem feltétel

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
-180.000 Ft bruttó bérezés
-16.000 Ft nettó cafeteria juttatás
-Egyéb juttatások
-Azonnali kezdés
-Kulturált munkakörnyezet
-Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben a fenti hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik, például: műanyag alkatrészek, akkumlátor összekötők, érzékelők, szenzorok és fröccsöntött és konfekcionált kábelek. Termékei szinte 100%-ban külföldön kerülnek eladásra.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Hrabvoszki Petra
E-mail: Küldje el önéletrajzát