Tervező villamosmérnök - A hangtechnika világába

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hang-, fény-, színpad, vizuál- és vezérléstechnikával foglalkozó 11. kerületi partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Tervező villamosmérnököt

Feladatok:
• Elektroakusztikai és audiovizuális rendszerek tervezése
• Engedélyezési, megvalósulási és kiviteli tervek, tervdokumentációk
készítése
• Kivitelezési és gyártási folyamatok támogatása

Elvárások:
• Gyengeáramú villamosmérnöki végzettség
• Felhasználói szintű informatikai ismeretek, számítógépes hálózatok alapfokú ismerete
• AutoCAD program mély ismerete
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
• Elektroakusztikai rendszerek tervezésében szerzett gyakorlat
• Audiovizuális technológiák iránti érdeklődés
• “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Stabil szakmai háttér
• Kihívást jelentő szakmai feladatok

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected]

Megbízó

Egyéb területek

A stabil hátterű 1990-ben létrehozott cég, hang-, fény-, színpad-, vizuál-, vezérléstechnikai rendszerek tervezésével, megvalósításával, és karbantartásával foglalkozik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Huszár Patrik
E-mail: Küldje el önéletrajzát