Raktáros

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több mint 20 éves múlttal rendelkező, 10. kerületi , elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk raktáros munkatársat.

Feladatai:
-Beérkező áruk minőségi és mennyiségi átvétele
-Árumozgatás kézi és gépi targoncával
-Áruk szállításra való előkészítése
-Címkézés
-Belső árukiadás
-Raktári rend fenntartása

Elvárás:
- Csapatmunkára hajlandóság
- Megbízhatóság
-Targoncavezetői jogosítvány

Egyéb béren kívüli juttatások

Juttatások:
-Cafeteria
-Vidéki bejárás esetén a távolsági bérlet 100%-os térítése
- Túlórázási lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben a fenti hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: [email protected] .

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik, például: műanyag alkatrészek, akkumlátor összekötők, érzékelők, szenzorok és fröccsöntött és konfekcionált kábelek. Termékei szinte 100%-ban külföldön kerülnek eladásra.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Logisztika/Raktár

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest