Marketing gyakornok diákmunka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jól beszélsz angolul, érdekelnek az izgalmas technológiai vívmányok?

Szeretnél multi környezetben tanulni a szakma legjobbjaitól?

Akkor jelentkezz Marketing Gyakornoknak!

Főbb feladatok és kihívások:
• Marketing csapat adminisztratív támogatása
o Számlák, szerződések, megrendelőlapok kezelése,
o Belső statisztikák, kimutatások, prezentációk készítése
o Havi riportok előkészítése
o Export országokban lévő kollégák adminisztratív támogatása
• Kreatív munkák támogatása
o Kapcsolattartás ügynökségekkel
o Kreatív anyagok és egyéb marketinges anyagok készítése / kezelése
o Weboldalon megjelenő anyagok támogatása
• Egyéb napi feladatok támogatása
o Segítség a minták kezelésében
o Segítség a POP anyagok kezelésében
o Segítség a bemutatóterem színvonalas megjelenésének folyamatos fenntartásában

Téged keresünk ha:
- Megbízhatóság, precizitás jellemez
- Csapatjátékos vagy
- Angol nyelvtudásod magabiztos
- Kiváló számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, Powerpoint, Access, Adobe)

Előnyt jelent:
- Jó kommunikációs készség
- Marketing tanulmányok
- Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk:
-br 1100 Ft-os órabér
-használhatod a legújabb technológiai termékeket
-folyamatos tanulás, szakmai fejlődés,
-nagyvállalat nyújtotta nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. Kerület

Munkaidő:
Hétköznapokon reggel 8 és 17 óra között, minimum heti 20 órában.

Jelentkezni önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet.

Megbízó

Nagykereskedelem

Telekommunikációs eszközök forgalmazása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest