Vizsgálólaboratóriumi munkatárs

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Villamosenergia-iparban tevékenykedő, laboratóriumi vizsgálatokkal és terméktanúsítással foglalkozó, több évtizedes tapasztalattal rendelkező budapesti partnerünk számára keresünk új munkatársat.

A jelentkező főbb feladatai:
- Részvétel helyszíni emisszióvizsgálatok elvégzésében
- Részvétel munkahelyi levegőszennyezettség-vizsgálatok mintavételezésében, a minták elemzésének bonyolításában
- Részvétel a mérésekről szóló jegyzőkönyvek elkészítésében
- Részvétel a laboratórium akkreditált státuszából eredő feladatainak ellátásában
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel (feladatok felmérése, helyszíni bejárás)

Amit kérünk:
- Környezetmérnöki vagy vegyészmérnöki végzettség
- Munkahelyi levegő mintavételezésében és/vagy emissziómérésben szerzett tapasztalat előny
- Angol vagy német nyelvtudás (előny, de nem elvárás)
- Jó kommunikációs képesség, jó fellépés
- Szakmai elhivatottság,
-„B” kategóriás jogosítvány

Egyéb információk:
Cég magyarországi központja Budapesten, mérések a megrendeléstől függően az ország különböző területein.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Szakmai fejlődés lehetősége
- TIC (testing, inspection, certification) szegmentumban Magyarország piacvezető vállalata

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.

Megbízó

Villamosenergia-, gáz-, gőzellátás, légkondicionálás

Villamosenergia és laboratóriumi vizsgálat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Környezet- vagy vegyészmérnök

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest