Elektrikus / Szerelő

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Villamosenergia iparágban tevékenykedő, több évtizedes tapasztalattal rendelkező XV. kerületi partnerünkhöz keresünk Elektrikus/ Szerelő munkatársat.

Főbb feladatok (csapatban történő munkavégzés):
- A vizsgálólaboratórium berendezéseinek üzemeltetése, ellenőrzése, a biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása,
- A vizsgálati próbatárgyak előkészítésében való részvétel
- Áramköri kötések, elrendezések kialakítása
- Közép- és kisfeszültségű berendezések üzemeltetési, karbantartási, szerelési, bővítési munkáiban való részvétel
- A berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások jelentése
- Finommechanikai szerelési feladatok elvégzése
- Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása

Betöltés feltételei:
- Megfelelő egészségügyi-fizikai alkalmasság
- Villamosmű-kezelő (OKJ 34 522 210) vagy villamos alállomás kezelő (OKJ 35 522 11) képesítés

Előny:
- nagy-, és középfeszültségű berendezések kezelésében szerzett gyakorlat
- B kategóriás jogosítvány
- emelőgépkezelői képesítés
- alapszintű angol nyelvismeret
- megbízhatóság, önállóság
- precíz munkavégzés
- fegyelmezett személyiség

Munkavégzés jellege, helye:
- Heti 5 x 8 órás munkarend (Túlóra, hétvégi munka előfordulhat)
- helye: Budapest XV. kerület

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit nyújtunk:
- versenyképes bérezés
- rögzített béren kívüli juttatások
- Cafeteria
- 2 év munkaviszony után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az Ön érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi elérhetőségünkre.

Megbízó

Villamosenergia-, gáz-, gőzellátás, légkondicionálás

Villamosenergia

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Hrabvoszki Petra
E-mail: Küldje el önéletrajzát