Logisztikai gyakornok

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Logisztika gyakornoki munka a 13.kerületben!

Olyan gyakorlati helyet keresel, ahol nagyvállalati környezetben sokat tanulhatsz a logisztika világáról?

Szeretnéd megalapozni szakmai fejlődésedet?

Akkor itt a helyed!

Logisztikai területre keresünk gyakornokot, partnercégünk számára.

Feladatok:
A logisztikai osztály munkájának segítése, adminisztráció, szállítmányokkal kapcsolatos ügyek intézése.

Munkaidő:
Rugalmas beosztásban, minimum heti 20 órában, legalább fél éves időtartamra.

Elvárás:
-aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
-hasonló területen folytatott tanulmányok előnyt jelentenek

Helyszín: Budapest 13. kerület

Órabér: br 1041 Ft (nettó 885 Ft)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a berei.nikolett@hrcv.hu e-mail címen lehet.

Megbízó

Nagykereskedelem

Hűtéstechnikai eszközök gyártása, forgalmazása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest