Raktáros, komissiózó munka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Raktáros, komissiózó munka!

Szigetszentmiklósi partnerünk részére keresünk munkatársakat 2 műszakos raktári munkára.

Feladatok:
komissiózás, kézi anyagmozgatás, áruk beolvasása PDA-val.

Amit kínálunk:
✅ versenyképes juttatási csomag (nettó 180-240 ezer Ft-os bérezés)
✅ céges buszjárat (Budapest Stadionok, Népliget, Határ út megállóktól vagy Kiskunlacházáról)
✅ előre lépési lehetőség

Elvárások:
☑️ 2 műszakos 8 órás munkarend vállalása (délelőtt, délutáni váltott műszak)
☑️ kézi anyagmozgatás nőknél max. 15, férfiaknál max. 30 kg-ig.
☑️ megbízhatóság
☑️ hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Helyszín: Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park

Jelentkezni önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet

Megbízó

Nagykereskedelem

Autó ipari beszállító

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Berei Nikolett
Tel.: +36303151355
E-mail: Küldje el önéletrajzát