Gyártósori operátor

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XVIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Bútorokhoz fém vasalatokat, pántokat készítő nemzetközi partnerünk részére keresünk új kollégákat, 18. kerületi munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR

Feladat:
- Gyártósori operátori, illetve betanított feladatok elvégzése

Amit kínálunk:
- Válaszható munkarend (2 vagy 3 műszakos munkarend)
- BKK bérlet térítés
- Cafeteria
- Bónusz
- Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
- Csendes, tiszta munkakörnyezet

Azonnali munkakezdési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el a jelentkezését a matuz.dorka@hrcv.hu email címre!

Megbízó

Egyéb területek

egyéb

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond 14. 4/1.
1117 Budapest