Gépmester

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XIV. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csomagolóanyag gyártással és kereskedelemmel foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát (XIV. kerület) az alábbi pozícióba:

GÉPMESTER

Feladatok:
- PE műanyag gyártó extruderek szakszerű működtetése
- Műanyag fólia extrudáló gép gépmestereként a gép beállítása, üzemeltetése, segédek irányítása

Elvárások:
- Szakmai ismeret
- Megbízhatóság, pontosság, felelősségtudat
- Jó fizikum

Amit nyújtunk:
- Tervezhető munkarend (3 műszakban)
- Versenyképes bérezés
- Előre lépési lehetőség
- Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség

Ha a munka felkeltette érdeklődését, kérem, bérigény megjelölésével küldje el önéletrajzát a matuz.dorka@hrcv.hu email címre!

Megbízó

Egyéb területek

Egyéb

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

1117. Budapest, Móricz Zsigmond körtér 14.
1146 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Matúz Dorka
E-mail: Küldje el önéletrajzát