Raktáros

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XXIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi autóipari beszállító partnerünk számára keresünk új kollégát 23. kerületi munkavégzéssel (BILK Logisztikai központ) az alábbi pozícióban:

RAKTÁRI MUNKATÁRS

Téged keresünk, ha:
- Nem szeretnél éjszaka dolgozni (2 műszakos munkarend, H-P)
- Érdekel a logisztika, és fontos számodra a szakmai színvonal (új raktár, gépek, magas fokú munkavédelem)
- Fontos számodra a kulturált munkakörnyezet, és a szakmai elismerés (lojalitás bónusz, ötlet láda, teljesítmény bónusz)
- Fontos számodra a jó csapat
- Szeretnél szakmailag fejlődni (targoncás jogosítvány térítés)
- Hosszú távon tervezel, és egy biztos munkahelyet keresel

Feladatok:
- Kimenő szállítmányok összeválogatása
- Anyagmozgatás
- Áru címkézésével kapcsolatos teendők ellátása
- Eljárások és munkautasítások betartása
- Leltározással kapcsolatos feladatok elvégzése
- Targoncás jogosítvány előny

Amit nyújtunk:
- Bejelentett munkaviszony
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Fix alapbér és bónusz (bruttó 27.000 Ft cafeteria + br. 38.000 Ft bónusz + utazási költségtérítés)
- Béren kívüli juttatások már az első hónaptól
- Ingyenes céges buszjáratok, munkába járási támogatás
- Megbízható vállalati háttér

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Ha a munka felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a matuz.dorka@hrcv.hu email címre!

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Gépjárműipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond 14. 4/1.
1117 Budapest