Belső értékesítő képviselő - Kiemelt ügyfél támogató

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

XIII. kerületi partnercégünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

BELSŐ ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ – KIEMELT ÜGYFÉL TÁMOGATÓ

Munkakör célja:
• A cég és a termékei iránti lojalitás biztosítása, ill. növelése.
• Referencia pont legyen a kiemelt ügyfelek számára bármely kereskedelmi témában.
• Megoldjon összetett és az üzleti tevékenység sikeres fenntarthatósága szempontjából fontos következményekkel járó helyzeteket.

Feladatok:
• Árajánlatok és megrendelések készítése
• Raktárkészletek folyamatos figyelése kiemelt ügyfelek esetén, készletlekötések kezelése
• Kiemelt ügyfelekkel kapcsolatos összetett feladatok projektszemléletű megoldása
• Az értékesítési célok eléréséhez való aktív hozzájárulás
• A logisztikai rendszereknek az ügyfélnél történő megfelelő implementálásának és változásainak előkészítése, valamint belső lebonyolításában való közreműködés
• Vevői adatok rögzítése és karbantartása
• Megrendelésekre és szállításokra vonatkozó ügyféligények nyomon követése
• Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás, információ nyújtás, ad-hoc vevőigények kezelése
• Ügyfélpanaszok magas szinten való kezelése az ügyfél elégedettség elérése érdekében
• Szerződéskötések adminisztratív támogatása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• minimum 2 év szakmai tapasztalat értékesítést támogató és ügyfélszolgálati munkakörökben
• Haladó szintű szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
• Vevőorientált szemlélet
• Priorizálási képesség

Amit kínálunk:
• Szilárd, nemzetközi, nagyvállalati háttér
• Kiváló minőségű termékek
• Elkötelezett és támogató vezetőség
• Ösztönző és versenyképes kompenzációs csomag

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezését küldje el a matuz.dorka@hrcv.hu e-mail címre!

Megbízó

Egyéb területek

Egyéb

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

1117. Budapest, Móricz Zsigmond körtér 14.
1146 Budapest