MC (Mobile Communication) Műszaki Menedzser Asszisztens

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
9.kerület, Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jól beszélsz angolul és érdekelnek az izgalmas technológiai vívmányok, ezen belül főként a mobiltelefonok?

Akkor itt a helyed!

Partnerünk az LG számára keresünk diákokat az alábbi pozícióra:

(Mobile Communication) Műszaki Menedzser Asszisztens.

Feladatok:
-készülék tesztelés
-a MC csapat technikai támogatása
-legújabb technológiák tesztelésében való részvétel

Munkaidő: rugalmas, hétköznapokon, heti 25 órában lehet vállalni. Előzetes egyeztetés szerint akár heti 3 nap vállalása is elegendő, napi 4-6-8 órában reggel 8 és 17 óra között.

Elvárás:
-műszaki érdeklődés
-magabiztos angol nyelvtudás
-nappali tagozatos aktív vagy passzívos hallgatói jogviszony

Helyszín: Budapest, 9.kerület

Amit kínálunk:
-br. 900 Ft-os órabér
-használhatod a legújabb mobiltelefonokat és technológiákat
-juttatási csomag
-jó hangulatú csapat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a berei.nikolett@hrcv.hu e-mail címen lehet.

Megbízó

Nagykereskedelem

Mobilkommunikációs eszközök gyártása, forgalmazása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest