Adminisztratív diákmunka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
12.kerület, Budapest
Munkaidő
megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, a Bayer Hungária Kft, Magyarország meghatározó, innovatív gyógyszeripari cége részére, Sales támogatói pozíciókra keresünk nappali tagozatos aktív vagy passzívos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Sales gyakornoki pozíció

Munkaidő: 2 hónapos időtartamra keresünk jelentkezőket.
Rugalmas munkaidőben,minimum heti 20-25 óra vállalása szükséges, de ha időd engedi vállalhatsz akár heti 40 órát is. Az iroda nyitva tartása hétfőtől péntekig reggel 8 és 18 óra között. Vállalható napi 4-6 vagy 8 órában is, ahogy időd engedi suli mellett.

Feladatok:
• Az értékesítési vezető munkájának támogatása
o Riportok, elemzések készítése
o Prezentációk előkészítése
• Értékesítési anyagokkal kapcsolatos ügyintézés és adminisztráció
• Beszállítókkal és területen lévő kollégákkal való kapcsolattartás
• Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:
• Jó elemző készség, precizitás
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
• Önállóság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség, rugalmasság
• Nyitottság és tanulási vágy új dolgok elsajátítására

Amit kínálunk:
• Nagy múlttal rendelkező, agilis multinacionális cégnél szerezhetsz tapasztalatot
• Értékes szakmai referenciát szerezhetsz
• Lendületes csapatban, támogató környezetben dolgozhatsz

Bérezés: br 941 Ft plusz Cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület Alkotás u.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet.

Megbízó

Nagykereskedelem

Egészségvédelem.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest