Technikus

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti partnerünk számára, egy multinacionális elektronikai készülékek nagy tételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat számára keresünk új kollégákat technikus pozícióban, 18. kerületi munkavégzéssel.

Feladatok:
- Egységek működésének megismerése.
- A vevők által hibásan beküldött egységek esetében előforduló hibák feltárása, javítása.
- Műszaki szövegértés, kapcsolási rajzok olvasása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Középfokú elektronikai vagy ezzel egyenértékű végzettség.
- Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat.
- Hibakereső elméleti és gyakorlati tudás.
- Strukturált gondolkodás, szisztematikus hibakeresési képesség.
- Több műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Elektronikai termékek gyártásával / javításával foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat.
- Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:
- Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag.
- Cafeteria
- Stabil és megbízható vállalati háttér.
- Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor jelentkezését kérjük küldje el a janko.norbert@hrcv.hu email címre.

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Elektronikai készülékek nagy tételes javítása és felújítása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond 14. 4/1.
1117 Budapest