Irodai diákmunkák

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Adminisztratív diákmunkák Budapesten!

Suli mellett rugalmas időbeosztásban szeretnél egy kis pénzt keresni?
Irodai környezetben, akár gyakornoki programokon részt venni és a legjobbaktól tanulni?
Hasznos ismereteket szerezni tanulmányaidhoz?

Akkor jelentkezz most!

Nappali tagozatos aktív vagy passzívos diákok jelentkezését várjuk az alábbi irodai munkáinkra:

Adatrögzítő, iratrendező
Recepciós
Telefonos időpont egyeztető
Hr gyakornok
IT gyakornok
Sales gyakornok

Választható helyszínek:
Budapest 3.kerület
Budapest 12.kerület
Budapest 13.kerület
Budapest 18.kerület

Bérezés: br 972 Ft-tól br 1060 Ft-ig

Ha ráérsz hétköznapokon legalább heti 20-25 órát, napi 4-6-8 órában, akkor bármelyik lehetőségre befutó lehetsz.

Jelentkezni a berei.nikolett@hrcv.hu e-mail címen lehet.
Az üzenetbe írjátok bele, hogy melyik irodai munka érdekelne és hányadik kerületben tudnátok munkát vállalni.

Megbízó

Kiskereskedelem

Adminisztratív feladatok ellátása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest