IT és Sales gyakornoki munkák

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
12.kerület, Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
941 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, a Bayer Hungária Kft, Magyarország meghatározó, innovatív gyógyszeripari cége részére, alábbi gyakornoki pozíciókra keresünk nappali tagozatos aktív vagy passzívos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

IT gyakornok
vagy
Sales gyakornoki pozíció

Munkaidő: Hétfőtől péntekig rugalmas munkaidőben, legalább heti 30 óra vállalása szükséges.

Feladatok IT gyakornok:

• Az IT vezető irányítása alatt felelős a napi IT működtetés és felhasználói támogatás biztosításáért
• Első szintű IT támogatói funkció a felhasználók felé
• Felhasználói problémák megoldása
• Szoftvertelepítés
• Alkalmazások támogatása, csapatmunka
• Projekttámogatás

Elvárások:
• Helpdesk, IT támogatói képesség és tapasztalat
• Első szintű felhasználói támogatás: telepítés, probléma megoldás, workaround, hardver és szoftver karbantartás: notebook, asztali PC, nyomtató, mobileszközök)
• Alapos IT workplace ismeretek (Microsoft Windows, Office, Outlook, iOS, Android)
• Kiváló probléma megoldó képesség
• Kiváló kommunikációs és stressztűrő képesség
• Struktúrált gondolkodás

Sales gyakornok:

Feladatok:
• Az értékesítési vezető munkájának támogatása
o Riportok, elemzések készítése
o Prezentációk előkészítése
o Fordítások
• Értékesítési anyagokkal kapcsolatos ügyintézés és adminisztráció
• Beszállítókkal és területen lévő kollégákkal való kapcsolattartás
• Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:
• Jó elemző készség, precizitás
• Társalgási szintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
• Önállóság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség, rugalmasság
• Nyitottság és tanulási vágy új dolgok elsajátítására

Amit kínálunk:
• Nagy múlttal rendelkező, agilis multinacionális cégnél szerezhetsz tapasztalatot
• Értékes szakmai referenciát szerezhetsz
• Lendületes csapatban, támogató környezetben dolgozhatsz

Bérezés: br 941 Ft plusz Cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület Alkotás u.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a berei.nikolett@hrcv.hu e-mail címen lehet. Az üzenetbe írjátok bele, hogy az IT vagy a Sales gyakornoki pozícióra szeretnétek pályázni.

Egyéb béren kívüli juttatások

Választható cafeteria

Megbízó

Nagykereskedelem

Gyógyszer gyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Berei Nikolett
Tel.: 06303151355
E-mail: Küldje el önéletrajzát