Minőségbiztosítási vezető

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győri gépalkatrész gyártó partnercégünk részére keresünk
Minőségirányítási vezető munkakörbe munkatársat

Feladatok:

• Minőségirányítási csoport vezetése, felelős szakmai támogatása
• Mérőszobai laborvizsgálatok irányítása
• Vevői ill. tanúsító auditokon való cégképviselet ill. ezekre történő felkészülés megszervezése, irányítása
• Belső auditok lebonyolítása, értékelése, javító intézkedések megtétele
• Folyamatfejlesztési, minőségjavító, helyesbítő-megelőző javaslatok, intézkedések megtétele
• Vonatkozó szabványváltozások lekövetése, bevezetése
• MIR kézikönyv, munkautasítások karbantartása, optimalizálása
• Vállalati célok alapján minőségtervek elkészítése
• Kapcsolattartás társterületekkel

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Minőségügyi szabványok és technikák elméleti és gyakorlati ismerete (8D, FMEA, SPC, ISO 9001 és 14001)
• Minimum 3 év minőségirányítás területén szerzett szakmai/vezetői tapasztalat
• Stabil angol nyelvű kommunikáció-írásban és szóban egyaránt
• Felhasználói szintű PC ismeret (Word, Excel, Outlook)
• Kiváló kommunikációs készség, jó konfliktuskezelési képesség
• Stratégiai gondolkodásmód, precizitás, dinamikusság, motiváltság, önálló munkavégzés
• Problémamegoldó képesség, csapatmunkára való képesség, terhelhetőség

Előnyök:
• Német nyelv ismerete
• Tapasztalat egyedi gyártásban
• Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit a megbízó kínál:
- hosszú távú, bejelentett munkahely
- stabil vállalati háttér
- versenyképes fizetés és széles körű juttatási csomag
- fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a gyor@hrcv.hu e-mail címre!
Várjuk jelentkezését!

Adatkezelési nyilatkozat:
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Hrcv Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Hozzájárulok, hogy a Hrcv Kft minden aktuális, és általam megjelölt pozícióról értesítést küldjön.
Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.
Magán-munkaközvetítői ny.sz.: BP/01/17318-1/2016-1059
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: BP/01/17317-1/2016-1642

Megbízó

Gépipar

Gépipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád u 77/b
9022 Győr