3D méréstechnikus

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győri műanyagipari partnercégünk részére keresünk
3D MÉRÉSTECHNIKUS
munkakörbe munkatársat

Feladatok:
- részvétel az új projektekhez kapcsolódó minőségtervezési feladatok végrehajtásában: a vevői műszaki dokumentumok átvizsgálása, méréstechnikai megvalósíthatóság szempontjából
- részvétel a termékbemintázásokhoz, gyártás felügyelethez szükséges előzetes és hosszú távú gép (Cmk)- és folyamatképességi(Cpk) vizsgálatok végrehajtásában
- a 3D mérések megtervezése, mérőprogramok elkészítése, fejlesztése, 3D mérés végrehajtása
- mérési jegyzőkönyvek elkészítése, kiértékelése
- 3D mérési nyilvántartás vezetése
- kapcsolattartás a külső mérőlaborokkal, külső mérések megszervezése, lebonyolítása
- mérőeszköz felügyelet (MSA), mérőeszköz képesség vizsgálatok (GR&R) végrehajtása, mérőeszköz nyilvántartás vezetése, mérőeszközök kalibráltatása, karbantartása
- részvétel a speciális termék mérő-, és ellenőrző készülékek megtervezésében, elkészíttetésében
- részvétel a termékauditok végrehajtásában
- a mintaraktár, 3D mérőszoba és fröccsüzemi mérőszoba rendjének megtartása

Elvárások:
- középfokú műszaki végzettség
- méréstechnikai ismeretek, mérőeszközök magabiztos használata
- műszaki rajzolvasás
- műanyagipari mérési tapasztalat
- többműszakos munkarend vállalása
- német vagy angol nyelv ismeret előnyt jelent
- optikai mérési tapasztalat előnyt jelent
- jó terhelhetőség
- önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit a megbízó kínál:
- hosszú távú, bejelentett munkahely
- versenyképes fizetés
- megfelelő munkahelyi légkör, stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük jelentkezését küldje el a gyor@hrcv.hu email címre!

Adatkezelési nyilatkozat:
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Hrcv Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Hozzájárulok, hogy a Hrcv Kft minden aktuális, és általam megjelölt pozícióról értesítést küldjön.
Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.
Magán-munkaközvetítői ny.sz.: BP/01/17318-1/2016-1059
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: BP/01/17317-1/2016-1642

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

Műanyagipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád u 77/b
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csemez Nóra
Tel.: 06305818278
E-mail: Küldje el önéletrajzát