Karbantartó-szerelő

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ipari létesítmények hő- és füstelvezető rendszereinek beépítésére és karbantartására szakosodott partnerünk számára keresünk új kollégákat karbantartói feladatok ellátására.

Feladatok:
-  hő- és füstelvezető rendszerek, szekcionált és gyorsmozgású ipari kapuk, valamint rakodástechnikai rendszerek karbantartása, beépítése, átalakítása és szervizelése

Elvárás:
- precizitás és rugalmasság
- csapatban való együttműködési készség
- magasban való munkavégzés ne jelentsen problémát

Amit ajánlunk:
- előrelépési lehetőség
- rugalmas munkavégzés, változatos feladatok
- bejelentett munkahely, biztos fizetés, teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor kérjük jelentkezését küldje el a janko.norbert@hrcv.hu email címre.

Megbízó

Villamosenergia-, gáz-, gőzellátás, légkondicionálás

Ipari létesítmények hő- és füstelvezető rendszereinek beépítése és karbantartása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond 14. 4/1.
1117 Budapest