Pizza és pasta készítő munkatársakat keresünk a Vapiano olasz étterembe!

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Vapiano, budapesti exkluzív olasz éttermei részére keresünk új kollégákat pizza készítő vagy tészta készítő pozícióba.

Ha szívesen dolgoznál egy színvonalas étteremben, vagy kipróbálnád magad a vendéglátásban, és hasznos tapasztalatokra szert tenni, akkor jelentkezz bátran! Korábbi munkatapasztalat nem szükséges, mindent betanítanak, ezért pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok: pizza vagy tészták elkészítése, feltétek kiadagolása, vendégek kiszolgálása.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes bérezés ( nettó 170-180 ezer Ft/hó alapbér) plusz egyéb béren kívüli juttatások
- előrelépési lehetőség

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Exkluzív olasz étterem.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Vendéglátás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Berei Nikolett
Tel.: +36303151355
E-mail: Küldje el önéletrajzát