Irodai adminisztratív munka diákoknak

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Miskolci
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk miskolci belvárosi irodájába keresünk adminisztratív területre, értékesítő csapat háttértámogatására diákokat.

Feladatok:
• adminisztrációs feladatokban való aktív részvétel
• excel táblázatok magabiztos kezelése
• különböző nyilvántartások vezetése
• adatkimutatások, statisztikák készítése

Amit kínálunk:
• fiatalos és összetartó csapat
• rugalmas munkaidő-beosztás
• hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
• igényes, modern munkakörnyezet

Elvárás: hétfőtől péntekig napi 6 óra vállalása 8.00 és 17.00 között.

Jelentkezés önéletrajzzal a [email protected] email címen lehet, vagy személyesen a HR Campus irodájában, a Miskolc, Jókai utca 10. szám alatt.
Érdeklődni a 06 30 583 1284-es telefonszámon lehet.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Irodai adminisztratív diákmunka

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csege Vanda
Tel.: +36305831284
E-mail: Küldje el önéletrajzát