Raktári munkatárs\koordinátor

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Fény, színpad, vizuál- és vezérléstechnikával foglalkozó 11. kerületi partnerünk számára keresünk raktáros munkatársat.

Feladat:

• áruk összekészítése, becsomagolása
• áruk kiadása, visszavételezése
• raktári rend folyamatos fenntartása
• készletellenőrzés
• leltározás
• árumozgások adminisztrálása ügyviteli rendszerben

Elvárások:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
• jó fizikai erőnlét
• MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:
• targonca vezetői jogosítvány

Amit kínálunk:
• béren kívüli juttatás
• hosszútávú munkalehetőség
• versenyképes bérezés (nettó 200.000 Ft\hó)
• kiszámítható, egy műszakos munkarend (7:30-16:00, H-P)

Munkavégzés helye:
• Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor jelentkezését kérjük küldje el a [email protected] email címre.

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Fény, színpad, vizuál- és vezérléstechnika

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond 14. 4/1.
1117 Budapest