HR munkatárs (Ajka)

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Ajka, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A HRC Group (www.hrcgroup.hu) magyar tulajdonú, országos hálózattal rendelkező személyzeti tanácsadó cég. Multinacionális versenytársainkhoz képest rugalmasabb és személyre szabottabb szolgáltatásokat nyújtunk, ennek köszönhetően a válság ellenére is fejlődünk, új irodákkal bővülünk. Büszkék vagyunk arra, hogy a rendszeresen visszatérő partnereink között multinacionális vállalatok mellett kis- és középvállalatok is megtalálhatóak.

Munkaerő toborzó és kölcsönző szolgáltatásunk során a kölcsönzött munkatársakat is ügyfélnek tekintjük, velük is hosszú távú kapcsolatra törekszünk, érdekeiket képviseljük.

Bővülő feladataink ellátására HR MUNKATÁRSAT keresünk AJKAI IRODÁNKBA!

Feladatok:
• meglévő ügyfelekkel fennálló folyamatos kapcsolattartás
• a toborzási, kiválasztási feladatok ellátása
• adminisztratív feladatok ellátása
• az ajkai iroda gördülékeny működésének biztosítása
• folyamatos kapcsolattartás a budapesti központi irodával

Elvárások:
• legyen nyitott az új ismeretek befogadására, a HR szakmai területeinek minél részletesebb megismerésére
• képes legyen egy csapat részeként a közös projekteken dolgozni, de mellette önálló munkavégzésre is alkalmas
• ajkai vagy környékbeli lakhely
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• a szakmai tudásunkat intenzív belső képzéseken átadjuk, majd folyamatos tréningeket biztosítunk
• szakmailag inspiráló, családias munkahely, ahol a jó hangulat és a kreativitás ugyanolyan fontos, mint a tudás
• nyitottak vagyunk az új megoldásokra
• hosszútávon lehetőség felelősségteljesebb pozíció elérése

Munkavégzés helye: AJKA

Munkaidő: főállás, napi 8 óra vagy részmunkaidő

Amennyiben úgy érzi a hirdetés Önnek szól és szívesen része lenne csapatunknak, várjuk pályázatát a veszprem@hrcv.hu címre.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerő-kölcsönzés és közvetítés, diákfoglalkoztatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat