Délutáni, raktári munka diákoknak

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákokat keresünk állandó délutános műszakra, miskolci friss áru raktárba!
Heti 2-3 délután vállalása az elvárás!

Feltételek:
Aktív hallgatói jogviszony igazolás
vagy passzív hallgatói jogviszony (25 éves kor alatt)

Munkaidő:
- 12:40 / 13:30 /14: 00 - 21:00 (Megbeszélés szerint)
- hétfőtől-péntekig

Feladatok:
- digitális eszközzel való komissiózás
-rakodás-pakolás
- csomagolás (tejtermékek, felvágottak, sajtok)

Munkavégzés helye:
- Miskolc

Jelentkezz önéletrajzzal a csege.vanda@hrcv.hu email címen, a 30/583-1284-es telefonszámon vagy személyesen a HR Campus irodájában (Miskolc, Jókai utca 10. H-P: 9:00-15:00)

Megbízó

Nagykereskedelem

Élelmiszer raktár, raktári kisegítő diákmunka

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

élelmiszer raktározás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csege Vanda
Tel.: +36305831284
E-mail: Küldje el önéletrajzát