Komissiózás Miskolcon, friss áru részlegen

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkavállalókat keresünk komissiózó munkakörbe, miskolci élelmiszer raktárba!

Elvárások:
- alapfokú végzettség
- hidegtűrés
- fizikai állóképesség

Feladatok:
- tételek összeállítása megrendelés alapján digitális eszközzel (friss áru részlegen, hidegben, védőruhában dolgoznak!)

Munkarend:
- egy műszakos, 8 órás munkarend hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:
- Miskolc

Bérezés:
- alapbér + teljesítménybér

Önéletrajzzal a [email protected] email címen,
Tárgynak írja be: Friss áru komissiózás

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

Miskolci élelmiszer raktárban, friss áru részlegen történő munkavégzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

élelmiszer raktározás, komissiózás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest
ID: 3161802  Megjelentetés dátuma: 2020.09.30.