Csomagoló diákmunka Miskolcon

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákokat keresünk miskolci munkavégzéssel CSOMAGOLÁSI és CIMKÉZŐS munkára
Akár heti egy nap is vállalható, könnyű fizikai munka!

Feltételek:
Aktív hallgatói jogviszony
vagy passzív hallgatói jogviszony (25 éves kor alatt)

Feladatok:
- termékcsomagolás ( pl. : kézfertőtlenítő kendők, szemüvegtisztító törlőkendők)
- rakodás
- pakolás
-dobozolás, cimkék ragasztgatása

A munka három műszakos, hétfőtől-péntekig:
6:00-14:30
7:30-16:00
13:30-22:00

Jelentkezz önéletrajzzal a csege.vanda@hrcv.hu email címen, a 30/583-1284-es telefonszámon vagy személyesen a HR Campus irodájában (Miskolc, Jókai utca 10., H-P: 9:00-16:00

Megbízó

Vegyipar, gyógyszeripari termékek gyártása

Higiéniai termékek, törlőkendők gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

termelés, gyártás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest