Call-center diákmunka Miskolcon!

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Telefonos operátori diákmunka Miskolc belvárosában!
Jelentkezz barátaiddal a napokban induló telefonos munkánkra és dolgozzatok együtt !

Aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat keresünk partnerünk részére call centeres munkára!
Elsősorban egyetemistákat keresünk a délelőtti munkavégzés miatt.

Elvárt minimum óraszám: heti 20-25-30
Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8.00 - 17.00 óra közötti időintervallumban, amit a ráérésed alapján osztasz be magadnak :)

Feladatok:
- adategyeztetés
- kimenő hívások indítása- meglévő ügyfelekkel történő adatok egyeztetése

Jelentkezés: [email protected]
Érdeklődni a 30/583-1284-es számon lehet.
Miskolc, Jókai utca 10. HR Campus iroda

Megbízó

Távközlés

Miskolc call center iroda

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Telekommunikációs cég, call-center diákmunka

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csege Vanda
Tel.: +36305831284
E-mail: Küldje el önéletrajzát