Szendvics készítő munkatársat keresünk az Astoriára

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, V. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
220 000 - 250 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szívesen ebédelnél minden nap finom, menő, prémium szendvicseket? Örömet okoz másoknak egy ízletes ételt elkészíteni, majd egy mosoly kíséretében átadni nekik?
Akkor köztünk a helyed!
Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni Budapest lüktető központjában éjjel-nappal, ráadásul szereted az embereket, akkor ne habozz Nálunk a helyed!
Világhírű szendvicskészítő gyorsétterem-lánc, Astoriánál található üzlete RÁD vár!
8 órás főállású munkatársakat keresünk 3 műszakos munkarendbe, hétvégére is! 5 nap munka, 2 nap pihenő! Túlóra nem jellemző! A munka vállalható csak éjszakás műszakban is, heti 5 napban.

Amit kínálunk:
-Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások. Étkezés, italfogyasztás, borravaló.
-Modern letisztult környezet. Klimatizált étterem.
-Azonnali munkakezdés, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség.
-Tapasztalat nem szükséges, betanítják a munkát.
-Előre lépési lehetőség!

Elvárás:
-Ápolt, rendezett külső, megbízhatóság
-Kedves, mosolygós személyiség
- Nyitottság az új dolgok elsajátítására

Feladatok:
-Alapanyagok előkészítése
-Vevők kiszolgálása

Előny:
-Angol nyelvtudás

Amennyiben érdekes lehet a lehetőség a számodra, várjuk önéletrajzodat az oldalunkon keresztül, ne maradj le!

Egyéb béren kívüli juttatások

Cafeteria, borravaló, céges étkezés.

Megbízó

Nagykereskedelem

Gyorsétterem.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő-kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest
ID: 2833430  Megjelentetés dátuma: 2019.06.28.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 220 000 - 250 000 Ft/hónap