Raktári munkatárs

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi autóipari beszállító partnerünk számára keresünk új kollégát 23. kerületi munkavégzéssel (BILK Logisztikai központ) az alábbi pozícióban:

Téged keresünk, ha:
- nem szeretnél éjszaka dolgozni (2 műszakos munkarend, H-P),
- érdekel a logisztika, és fontos számodra a szakmai színvonal (új raktár, gépek, magasfokú munkavédelem),
- fontos számodra a kulturált munkakörnyezet, és a szakmai elismerés (lojalitás bónusz, ötlet láda, teljesítmény bónusz).
- fontos számodra a jó csapat,
- szeretnél szakmailag fejlődni (targoncás jogosítvány térítés)
- hosszú távon tervezel, és egy biztos munkahelyet keresel.

Feladatok:
- Kimenő szállítmányok összeválogatása
- Anyagmozgatás
- Áru címkézésével kapcsolatos teendők ellátása
- Eljárások és munkautasítások betartása
- Leltározással kapcsolatos feladatok elvégzése

Amit nyújtunk:
- Bejelentett munkaviszony
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Fix alapbér és bónusz (bruttó 27.000 Ft cafeteria + br. 38.000 Ft bónusz + utazási költségtérítés)
- Béren kívüli juttatások már az első hónaptól
- Ingyenes céges buszjáratok, munkába járási támogatás
- Megbízható vállalati háttér

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni lehet a janko.norbert@hrcv.hu email címen.

Megbízó

Közlekedés, logisztika

Autó elektronikai eszközök gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond 14. 4/1.
1117 Budapest