Segédápoló (Pflegeassistent) - Bécs és Graz vonzáskörzete, Ausztria (nyelvi továbbképzés támogatással)

HR-Rent Kft.

A munkavégzés helye
Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Segédápoló munkatársakat keresünk Ausztriába, ingyenes nyelvi oktatással!

A kialakult koronavírus helyzet miatt, ha meg van a honosítása, akkor jelenleg a regisztrációhoz szükséges (B2) nyelvvizsga nélkül is munkába lehet állni osztrák egészségügyi partnereinknél

Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a [email protected] email címen!

További információkért hívja a +36 70 866 0694-es telefonszámot!

Munkavégzés helye: Bécs és Graz vonzáskörzete

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő eurós bérezés
- Osztrák bejelentés
- 13. és 14. havi fizetés
- Rendezett munkakörülmények
- Azonnali kezdési lehetőség
- Lehetőség hospitálásra
- Stabil, hosszú távú munkaviszony
- Megbízható, rendezett munkakörnyezet
- Ingyenes közvetítői szolgáltatások
- Segítségnyújtás szálláskeresésben és papírjai honosításában, regisztrációjában
- B1 szintű nyelvtudástól a német nyelvi továbbképézését támogatjuk

Elvárások:

- Ápoló végzettség: OKJ 54/ OKJ 55/ Diplomás ápoló
- Minimum B1-es német nyelvtudás
- Több műszakos munkarend vállalása

Megbízó

Szociális ellátás

Idősgondozás.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A HR-Rent Kft. professzionális munkaerő-toborzó és kölcsönző vállalkozásként több száz elégedett munkavállalóval és számos különféle profilú hazai és külföldi vállalattal áll kapcsolatban. Évtizedes tapasztalatunknak valamint számos iparág hazai és nemzetközi képviselőivel fennálló együttműködésünknek köszönhetően mi jelenthetjük a legrövidebb utat Ön és a szakértelmét hasznosítani tudó vállalkozások között.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

HR Rent kft
Ferencesek utcája 52
7624 Pécs

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Rack Dávid - HR-Rent Kft.
Tel.: +36708660694
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3945437  Megjelentetés dátuma: 2020.07.31.