Orvos Munkalehetőségek - Németország és Ausztria (teljes vagy akár rész munkaidőben)

HR-Rent Kft.

A munkavégzés helye
Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ausztriai és Németországi egészségügyi partnereink részére keresünk szakorvosokat teljes vagy akár rész munkaidőben!

Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a [email protected] email címen!

További információkért hívja a +36 70 866 0694-es, vagy a +36 72 212 368-as telefonszámot!

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő eurós bérezés
- 13. és 14. havi fizetés
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Rendezett és modern munkakörülmények
- Segítség a megfelelő szállás keresésben,
- Segítség a végzettség elismertetésében és regisztrációban
- B1 szintű nyelvtudástól német nyelvoktatását támogatjuk a felsőfokú, illetve szaknyelvi vizsga eléréséig

Elvárások:

- Szakorvos
- Minimum B1-es szintű német nyelvtudás
- Empátia, kiváló kommunikációs készség

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

Neuro-rehabilitációs Klinika

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A HR-Rent Kft. professzionális munkaerő-toborzó és kölcsönző vállalkozásként több száz elégedett munkavállalóval és számos különféle profilú hazai és külföldi vállalattal áll kapcsolatban. Évtizedes tapasztalatunknak valamint számos iparág hazai és nemzetközi képviselőivel fennálló együttműködésünknek köszönhetően mi jelenthetjük a legrövidebb utat Ön és a szakértelmét hasznosítani tudó vállalkozások között.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

HR Rent kft
Ferencesek utcája 52
7624 Pécs
ID: 3929699  Megjelentetés dátuma: 2020.06.26.