Villanyszerelő - München, Németország (Nettó 12 € / óra)

HR-Rent Kft.

A munkavégzés helye
München, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Németországba keresünk Villanyszerelőket.

Munkavégzés helye: München, Németország

Feladatok:

- Családi házak, ipari létesítmények villanyszerelése
- Kábelcsatornák telepítése

Elvárások:

- Szakirányú végzettség
- Több éves tapasztalat épületvillamossági szerelésben
- Pontos, precíz munkavégzés
- Minimum A2-es szintű német nyelvtudás

Ajánlatunk:

- Nettó 12 €/óra fizetés + Túlóra lehetőség
- Ingyenes szállás - családi házban bérelt szoba, vagy lakás, apartman
- Első kiutazás megszervezése, megtérítése
- Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:

[email protected]

+36 72 212 368

Megbízó

Villamosenergia-, gáz-, gőzellátás, légkondicionálás

Villanyszerelés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A HR-Rent Kft. professzionális munkaerő-toborzó és kölcsönző vállalkozásként több száz elégedett munkavállalóval és számos különféle profilú hazai és külföldi vállalattal áll kapcsolatban. Évtizedes tapasztalatunknak valamint számos iparág hazai és nemzetközi képviselőivel fennálló együttműködésünknek köszönhetően mi jelenthetjük a legrövidebb utat Ön és a szakértelmét hasznosítani tudó vállalkozások között.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

HR Rent kft
Ferencesek utcája 52
7624 Pécs

Kapcsolat