CNC marós gépbeállító vagy programozó - Nürnberg, Németország (Nyelvtudás nélkül is - Nettó 2500 - 3000 € / hó)

HR-Rent Kft.

A munkavégzés helye
Nürnberg, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

CNC marós gépbeállító vagy programozó szakembereket keresünk Németországba, nyelvtudás nélkül.

Feladatok:

- Egyedi, nagy alkatrészek legyártása / 4-5 méteres darabok
- 3-5 tengelyes CNC megmunkáló központ kezelés, beállítása
- Heidenhain ITNC 530 vezérlő programozása / egyedi gyártás
- Kao Ming és Zayer típusú gépek kezelése, szerszámcsere stb

Elvárások:

- Több éves tapasztalat egyedi gyártásban / nagy munkadarabok
- Heidenhain ITNC 530 vezérlés magas szintű ismerete
- 3 tengelyes megmunkáló központtal szerzett több éves tapasztalat
- Saját személygépjármű előnyt jelent

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit Kínálunk:

- Nettó 14 €/óra munkabér (Nettó 2500-3000€/hó)
- Ingyen szállás - családi házban bérelt szobában, vagy lakás, apartman
- Első kiutazás költségeinek megtérítése
- Hosszú távú munkalehetőség
- Akár azonnali kezdés

Jelentkezését az alábbi e-mail címünkre várjuk.

[email protected]

+36 72 212 368

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

Fémipari termékek gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A HR-Rent Kft. professzionális munkaerő-toborzó és kölcsönző vállalkozásként több száz elégedett munkavállalóval és számos különféle profilú hazai és külföldi vállalattal áll kapcsolatban. Évtizedes tapasztalatunknak valamint számos iparág hazai és nemzetközi képviselőivel fennálló együttműködésünknek köszönhetően mi jelenthetjük a legrövidebb utat Ön és a szakértelmét hasznosítani tudó vállalkozások között.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

HR Rent kft
Ferencesek utcája 52
7624 Pécs