Postai kézbesítő - Feldkirch, Ausztria (Nettó 1500 €/hó + 13-14.havi fizetés)

HR-Rent Kft.

A munkavégzés helye
Feldkirch, Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Postai kézbesítőket keresünk Ausztriába.

Munkavégzés helye: Feldkirch, Bludenz - Ausztria

Feladatok:

- Kisebb és nagyobb méretű csomagok, küldemények kézbesítése
- Állandó nappali műszak
- Munkafeladatok dokumentálása irodai környezetben

Elvárások:

- Alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
- B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
- Saját autó a munkába járáshoz

Amit Kínálunk:

- Nettó 1500 €/hó + 13. és 14. havi fizetés
- Ingyenes szállás – családi házban bérelt szoba
- Első kiutazás költségeinek megtérítése – 0,11 €/km
- Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet:

[email protected]

+36 72 212 368

Megbízó

Postai és futárszolgáltatások

Posta

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Minimumszint (A1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A HR-Rent Kft. professzionális munkaerő-toborzó és kölcsönző vállalkozásként több száz elégedett munkavállalóval és számos különféle profilú hazai és külföldi vállalattal áll kapcsolatban. Évtizedes tapasztalatunknak valamint számos iparág hazai és nemzetközi képviselőivel fennálló együttműködésünknek köszönhetően mi jelenthetjük a legrövidebb utat Ön és a szakértelmét hasznosítani tudó vállalkozások között.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

HR Rent kft
Ferencesek utcája 52
7624 Pécs