CNC Köszörű gépbeállító - Würzburg, Németország (Nettó 2350-2550 €/hó)

HR-Rent Kft.

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

CNC köszörűre keresünk gépbeállítókat Németországba.

Munkavégzés helye: Würzburg, Németország

Feladatok:

- Nagyméretű ipari dugattyúrudak csiszolása
- CNC gépbeállítás, gépkezelés

Elvárások:

- CNC köszörűgép kezelésében szerzett tapasztalat
- Siemens 840 vagy Fanuc vezérlések ismerete
- Alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
- Autó a munkába járáshoz

Amit Kínálunk:

- Nettó 2350-2550 €/hó fizetés
- Műszakpótlék 3. műszak esetén
- Ingyenes szállás - családi házban bérelt szobában
- Első kiutazás költségeinek finanszírozása – 0,11 € / óra
- Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet:

kulfold@hr-group.hu

Tel: +36 72 212 368

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

Fémipari gyártás, megmunkálás.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Minimumszint (A1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A HR-Rent Kft. professzionális munkaerő-toborzó és kölcsönző vállalkozásként több száz elégedett munkavállalóval és számos különféle profilú hazai és külföldi vállalattal áll kapcsolatban. Évtizedes tapasztalatunknak valamint számos iparág hazai és nemzetközi képviselőivel fennálló együttműködésünknek köszönhetően mi jelenthetjük a legrövidebb utat Ön és a szakértelmét hasznosítani tudó vállalkozások között.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

HR Rent kft
Ferencesek utcája 52
7624 Pécs