Asztalos (Ajtó, ablakgyártás) - Tirol, Ausztria

HR-Rent Kft.

A munkavégzés helye
Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ausztriába keresünk Asztalos, Épületasztalos szakembereket

Munkavégzés helye: Tirol tartomány, Ausztria

Feladatok:

- Ablakkeretek gyártása és helyszíni beépítése
- Faelemek méretre vágása

Elvárások:

- Nyílászárók gyártásában szerzett több éves tapasztalat
- Autó a munkába járáshoz
- Alapfokú német nyelvtudás / A1 szint

Amit Kínálunk:

- Nettó 1800-2000 €/hó fizetés
- Ingyenes szállás – családi házban bérelt szoba
- Első kiutazás finanszírozása 0,11 €/km
- Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet:

kulfold@hr-group.hu

Tel: +36 72 212 368

Egyéb béren kívüli juttatások

Megbízó

Fafeldolgozás, fatermékek gyártása, bútorgyártás

Ajtó, ablak, nyílászárók gyártása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Minimumszint (A1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A HR-Rent Kft. professzionális munkaerő-toborzó és kölcsönző vállalkozásként több száz elégedett munkavállalóval és számos különféle profilú hazai és külföldi vállalattal áll kapcsolatban. Évtizedes tapasztalatunknak valamint számos iparág hazai és nemzetközi képviselőivel fennálló együttműködésünknek köszönhetően mi jelenthetjük a legrövidebb utat Ön és a szakértelmét hasznosítani tudó vállalkozások között.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

HR Rent kft
Ferencesek utcája 52
7624 Pécs