Raktáros vagy tangoncavezető

HR Park Kft.

A munkavégzés helye
Dunakeszi, Pallag u.
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- a betárolásra váró termékek elhelyezése a kiszedési tárhelyre
- biztosítani a folyamatos termék ellátottságot a tárhelyeken
- a tárhelyről a megfelelő mennyiségű és tovább értékesíthető termékek kiszedése
- a megrendelések szakszerű csomagolása
- targoncás munkakörben a tárolt termékek elhelyezése a kiszedési tárhelyre, a mozgatott alapanyagok és késztermékek kezelése, precíz árumozgatás és szakszerű árukezelés

Elvárások:
- raktáros esetében minimum 8 általános iskolai végzettség, targoncás esetében: érvényes targoncavezetői engedély 3324 vagy 3314 géptípusokra
- esetenként több műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)
- önálló, precíz munkavégzés

Mindez kiváló munkahelyi körülmények és professzionális eszközök között, a- modern, papírmentes raktárunkban.

Egyéb béren kívüli juttatások

- belépési bónusz, hűségbónusz
- egyéni teljesítmény alapján havi bónusz
- cafeteria
- céges autóbusz

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
- versenyképes, pontosan érkező alapbér + bónuszok + cafetéria
- ingyenesen igénybe vehető céges autóbusz Budapest felől
- igényes munkakörnyezet, szuper csapat, fejlődési lehetőség
- kiszámítható munkaidő

Megbízó

Nagykereskedelem

Piacvezető, irodaszer nagykereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Képzési szak

logisztika

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Naprakész tapasztalatainkra alapozva komplex munkaerő piaci megoldásokat kínálunk ügyfeleinknek rugalmas, eredmény orientált szemléletünkkel, jogszerű foglalkoztatással, ügyfélközpontú hozzáállásunkkal. HR tanácsadás, szervezetfejlesztés, toborzás-kiválasztás, munkaerő-kölcsönzés és munkaerő-közvetítés szolgáltatásunkkal állunk kis, közép és multinacionális partnereink rendelkezésére!

A cég címe

Márvány u. 17.
1012 Budapest