Prevádzkový manažér v Tokaji

HR HOUSE s.r.o.

Maďarsko, Košický kraj, Boršodsko-abovsko-zemplínska župa (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 2000 EUR (brutto) za mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne sa podieľa na príprave a realizácii rekonštrukcie potravinárskeho výrobného závodu (nápoje);
- je kontaktnou osobou pre inštitúcie štátu a samosprávy pre projekt rekonštrukcie a prevádzkovania výrobnej lokality;
- manažuje prevádzkovanie výrobnej lokality;
- realizuje výber dodávateľov a zabezpečuje nákup surovín;
- vykonáva hospodársku správu zverených hnuteľných a nehnuteľných vecí a objektov;
- riadi proces celoročnej odbornej starostlivosti o vinohrady;
- dohliada na odborné činnosti pri pestovaní a spracovaní hrozna;
- riadi skupinu 10-15 zamestnancov;
- pravidelne cestuje do Tokajskej oblasti v Maďarsku

- možnosť práce z domu v určitom rozsahu
- služobné auto, telefón a laptop aj na súkromné využitie
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spracovanie vína a výroba vínnych produktov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- potravinárska technológia a výroba, poľnohospodárstvo, obchod

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax min. 5 rokov v niektorej z pozícií ako prevádzkový alebo technický manažér v potravinárskej výrobe alebo v poľnohospodárstve, resp. vo vinohradníctve
- prax v riadení projektov a ľudí;
- zameranie na dosahovanie výsledkov v požadovanej kvalite a čase;
- zanietený prístup k práci;
- samostatnosť v rozhodovaní;
- zmysel pre detail;
- vyjednávacie a argumentačné zručnosti;
- schopnosť viesť ľudí;
- vítaný je záujem o vinohradníctvo

Šulekova 2
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3672142  Megjelentetés dátuma: 2020.02.17.  A munkabér alsó határa (bruttó): 2 000 EUR/mesiac