Területi Képviselő (Siófok)

HPS Marketing és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Siófok
Munkaidő
teljes munkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Van tapasztalatod az értékesítésben és szívesen dolgoznál a Balatonon egész nyáron? Legyél Te is Területi képviselő!

Főbb feladatok:
- Nagykereskedelmi lánc termékeinek értékesítése
- Rendelések felvétele, vásárlók segítése
- Vendéglátói egységek látogatása címlista alapján
- Szerződéskötés kezelése

Munkavégzés helye: Siófok

Bérinformációk

Fix nettó alapfizetés: 250.000 Ft/hó +bónusz

Egyéb béren kívüli juttatások

Fix bér + teljesítményarányos bónusz + km támogatás

Amit nyújtunk:
- 3-4 hónapon át tartó szezonmunka lehetőség
- Fix nettó alapfizetés: 250.000 Ft/hó +bónusz
- Segítőkész kollégák
- Felkészítő tréning és betanulás biztosítása munkaidőben
- Tablet és telefon teljes mértékű használati díj garantálása

Előny:
- saját gépjármű

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Téged keresünk, ha illik rád az alábbi leírás:
- Magabiztos fellépés
- Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
- Eredményorientáltság
- Vevőorientált szemlélet
- Értékesítési tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Szeretnél egy jó csapat tagja lenni? Ha tudsz önállóan dolgozni, szereted, ha megbecsülnek és TE vagy az, akihez bármivel fordulhatnak a kollégák, akkor pont TÉGED keresünk!

A cég címe

HPS Kft.
Zsolna utca 5.
1125 Budapest
ID: 3692405   Megjelentetés dátuma: 2019.06.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Fix nettó alapfizetés: 250.000 Ft/hó +bónusz