Területi képviselő (Balaton)

HPS Marketing és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
2019. ápr. 2.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
nettó 250.000 Ft/hó + bónusz

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kösd össze a munkát a Balatonnal! Ha szereted a napsütést és szívesen dolgoznál Balaton környékén egész nyáron, akkor csatlakozz csapatunkhoz és legyél Területi képviselő HoReCa területen.

Munkavégzés helye: Balaton környéke

Főbb feladatok:
- Nagykereskedelmi lánc termékeinek értékesítése
- Rendelések felvétele, vásárló segítése
- Vendéglátói egységek látogatása címlista alapján
- Szerződéskötés kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit nyújtunk:
- 4 hónapon át tartó szezonmunka lehetőség (április közepe/május eleje - augusztus vége)
- Fix alap: nettó 250.000 Ft/hó + bónusz
- Segítőkész kollégák
- Felkészítő tréning és betanulás biztosítása munkaidőben
- Tablet és telefon teljesmértékű használati díj garantálása
- KM díj térítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Téged keresünk, ha illik rád az alábbi leírás:
- Magabiztos fellépés
- Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
- Eredményorientáltság
- Vevőorientált szemlélet
- Értékesítési tapasztalat
- Saját személyautó

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Szeretnél egy jó csapat tagja lenni? Ha tudsz önállóan dolgozni, szereted, ha megbecsülnek és TE vagy az, akihez bármivel fordulhatnak a kollégák, akkor pont TÉGED keresünk!

A cég címe

Retail Express Kft.
Zsolna utca 5.
1125 Budapest
ID: 3605888   Megjelentetés dátuma: 2019.02.21.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   nettó 250.000 Ft/hó + bónusz