Junior könyvelő

Homm Szolgáltató Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Homm Kft. személyszállítással foglalkozó cég junior könyvelőt
keres Budapest 11. kerületi irodájába teljes munkaidőben!

Feladatok, munka:
• bejövő, kimenő számlák kontírozása integrált ügyviteli rendszerben
• bank és pénztár könyvelése
• tárgyi eszközökkel kapcsolatos elszámolások
• közreműködés adóbevallások készítésében
• közreműködés banki adatszolgáltatások teljesítésében
• közreműködés beszámoló készítésében
• főkönyvelő munkájának támogatása
• egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• legalább 1 éves könyvelési gyakorlat
• felhasználói szintű számítógépes tudás (integrált vállalati rendszer ismeret előny)
• precíz, alapos, igényes és felelősségteljes munkavégzés
• agilis személyiség jó kommunikációs és szervezési készségekkel

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Földi személyszállítással foglalkozunk. Dolgozó, helyi és különjáratos autóbuszokkal.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Hídvég utca
1115 Budapest