Řidič pro vnitrostátní přepravu (CE)

Helmut Jäger Transport GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1850€ - 2000 € Netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dálková vnitrostátní přeprava v Německu.

Přijmeme řidiče pro vnitrostátní přepravu v Německu. Je požadován řidičský průkaz skupiny CE a průkaz profesní způsobilosti. Jedná se vnitrostátní dálkovou přepravu. Mluvíme česky,slovensky a německy. Návěsová vozidla. Prvotní kontakt telefonický, volejte prosím - +499287959212 nebo +499287959232 (čeština+slovenština). Pro řidiče ze Slovenska je plánován turnusový systém 3+1. Částečná znalost němčiny, nebo angličtiny je výhodou. Práce na DE smlouvu. Volejte prosím od 8.00 do 17.00

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

C, E

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Bernsteinmühle 18
95173 Schönwald
Německo
ID: 2420064   Megjelentetés dátuma: 2018.05.17.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1850€ - 2000 € Netto