Gyártómérnök

Hanon Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára közel 30 éve.

GYÁRTÓMÉRNÖK

Főbb feladatok
- Gyártási folyamatok kialakítása és folyamatos fejlesztése
- Gyártási és műszaki dokumentációk készítése
- Gyártási mutatók (BTS, selejt, FTT, OEE, PPM stb.) nyomon követése és folyamatos fejlesztése
- Gépek, berendezések telepítése, műszaki átvétele
- Fejlesztési feladatok, hiba megelőzési módszerek kidolgozása
- Gyártási költségek csökkentése
- Design váltások mérnöki támogatása
- Gyártóterület műszaki támogatása
- Kisebb, 15-20 fős operátori csapat koordinálása

Szakmai elvárások
- Gépészmérnöki diploma
- Minimum 3 éves tapasztalat autó ipari gyártásban
- Kommunikáció szintű angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent
- Core Quality tools (APQP, SPC, control plan, FMEA, PPAP stb.) ismeretek
- CAD software ismerete
- ABB és Fanuc robot minimum kezelési ismeret
- Keyence kamera és ellenőrző eszköz felhasználási ismeret
- Atlas Copco elektromos csavarhúzó programozási vagy felhasználási eszköz ismeret
- MES adatbázis rendszer felhasználási ismeret

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák
- Proaktivitás
- Terhelhetőség, kitartás
- Jó kommunikációs és szervező készség

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártóüzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.

A cég címe

8000 Székesfehérvár

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR2
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3941990  Megjelentetés dátuma: 2020.07.24.