PLC technikus

Hanon Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára közel 30 éve. Jelenleg, a folyamatosan fejlődő Szelep és modulgyártás (E&FP) területünkre keresünk egy szakmailag tapasztalt kollégát a következő munkakörbe:

PLC TECHNIKUS

Főbb feladatok

• Összeszerelő gyártósorok, berendezések felügyelete vezérléstechnikai szempontból, ezek támogatása
• Új gépek, berendezések gyártásba vitelének támogatása, elektromos rajzok, illetve állapotának ellenőrzése
• Gépek, berendezések vezérlő programjainak biztonsági mentése, karbantartása.
• Vezérléstechnikai software-ek frissítése vásárlása, esetleges oktatások megszervezése
• Gépek berendezések programozása
• A terület irányítási rendszerének felügyelete, hálózatának karbantartása

Szakmai elvárások
• Követelmények:
• Különböző PLC nyelvezetek ismerete: Allen Bradley, Siemens, PILZ
• Képfelismerő rendszerek ismerete (Keyence, Cognex)
• Elektromos rajzok ismerete, olvasása
• Több műszakos munkarend vállalása
• Vezérléstechnikai, vagy villamos ismeretek középfokú végzettség

Mit ajánlunk/Juttatások
• Biztos háttérrel rendelkező munkahely
• Magasan képzett szakmai csapat
• Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
• Különféle technológiák megismerése

Munkakör betöltése során előnyt jelent
• Robot programozási ismeretek (FANUC, ABB)
• Gépgyártási/tervezési tapasztalat
• Angol nyelvtudás

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák
• Jó kommunikációs készség
• Erős analitikai készség
• Önálló munkavégzés
• Precizitás, proaktív hozzáállás

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártóüzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.

A cég címe

8000 Székesfehérvár
ID: 3932469  Megjelentetés dátuma: 2020.07.02.